Najlepsze hotele dla Twojego psa

Blog

Najlepsze hotele dla Twojego psa

Najlepsze hotele dla Twojego psa

Najlepsze hotele dla Twojego psa

 

Decyzja o przygarnięciu czworonoga na pewno została dokładnie przemyślana przez właścicieli, jednak każdemu może zdarzyć się sytuacja, gdzie na krótszy czy dłuższy okres czasu będziemy musieli zapewnić swojemu pupilowi opiekę. Co można zrobić w sytuacji nieplanowanego wyjazdu, urlopu, czy po prostu świąt poza domem? Dobrym rozwiązaniem będzie zorganizowanie psu opieki w tak zwanym hotelu dla zwierząt. Na co zwrócić uwagę przy wyborze takiego miejsca, by nasz pupil miał zapewnione bezpieczeństwo i profesjonalną opiekę podczas naszej nieobecności?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze hotelu dla psa?

Przede wszystkim, należy się upewnić, że osoba, która będzie opiekowała się naszym pupilem ma do tego odpowiednie przygotowanie i kompetencje. Czy posiada ona doświadczenie w tego typu pracy? Być może na co dzień zajmuje się swoim czworonogiem, co zapewnia odpowiednią wiedzę i przygotowanie? Warto także zapoznać się z referencjami odnośnie miejsca, w którym planowalibyśmy zostawić pieska. Trzeba mieć na uwadze fakt, że zwierzę nie będzie rozumieć chwilowości sytuacji, w jakiej się znalazło. Z tego powodu najważniejsze jest, by opiekun miał odpowiednią wiedzę i podejście do zwierzaka.

Pozwoli to w jak największym stopniu wyeliminować stres związany z nagłą zmianą miejsca pobytu. Warto także dokładnie sprawdzić warunki, w jakich będzie przebywał nasz pupil, a także rozkład dnia w danym hotelu (ile spacerów dziennie jest zapewnione, czy hotel posiada odpowiednio duży wybieg, czy jest umiejscowiony w możliwie jak najcichszej okolicy). Można też poprosić opiekunów danego miejsca o regularny kontakt w trakcie naszego wyjazdu, przesyłanie zdjęć bądź filmików. Powinno nam dać to pewność, że nasz zwierzak znajduje się w dobrych rękach.

Sprawdzone hotele dla psów

Poniżej można znaleźć kilka propozycji hoteli dla psów z terenu całej Polski. Są to miejsca sprawdzone, z ogromną ilością pozytywnych komentarzy od zadowolonych klientów. Wybierając jeden z nich, można mieć pewność, że pies będzie miał zapewnioną najlepszą możliwą opiekę.

1. Ośrodek Szkolenia Psów i Dogoterapii „Aport”

Ośrodek znajduje się w Markuszowie, w województwie lubelskim. Jest położony w cichej, spokojnej okolicy, co zaoszczędzi czworonogowi dodatkowych stresów związanych z hałasami miasta. Ośrodek może pochwalić się pracą ze zwierzakami tak zwaną metodą naturalną, co oznacza bezdotykową metodę postępowania, opartą jedynie na zabawie i nagrodzie, czyli na tym co wywołuje pozytywne odczucia dla psiaka. Hotel zapewnia spacery, możliwość zabawy z innymi psami, oraz co oczywiste również opiekę weterynaryjną. Więcej informacji znaleźć można na stronie .

2. Psi Pensjonat „U Ani”

Pensjonat znajduje się w Lubichowie, niedaleko Stargardu Gdańskiego, tuż obok zalewu wodnego. Nasz pupil będzie miał zatem zapewnione doskonałe warunki do wybiegania się na świeżym powietrzu. Pensjonat przyjmuje bardzo ograniczoną liczbę psów w tym samym czasie, by móc zapewnić każdemu z nich doskonałą opiekę. Hotel prowadzony jest w prywatnym domu opiekunów i tam właśnie poza spacerami przebywają czworonogi. Więcej informacji dostępne jest na stronie.

3. PSANATORIUM

Psanatorium jest hotelem dla psów z długoletnią tradycją, zlokalizowanym w Lwówku (województwo wielkopolskie, 11 kilometrów od Nowego Tomyśla). Warunki, jakie zapewnia psiakom hotel to między innymi osobne pokoje dla psów (każdy pokój z własnym ogródkiem), całkowicie ogrodzony teren, ogrzewane budynki przez cały rok, wybiegi dla psów, basen na terenie hotelu ,ogrodzony staw z łagodnym wejściem do wody, ogrodzony lasek. Opiekę w hotelu zapewnia wykwalifikowana, doświadczona kadra, składająca się między innymi z zoofizjoterapeutów, dogoterapeutów, szkoleniowców oraz petsitterów. Zarezerwować pobyt można na stronie.

Wybierając któryś z powyższych hoteli, możemy mieć całkowitą pewność, że nasz zwierzak znajdzie się w profesjonalnych rękach.

 

To także Ci się spodoba:

TOP 5 najlepszych gadżetów dla właścicieli Bernardyna

Psi behawiorysta – zestawienie najlepszych specjalistów

Najpotrzebniejsze rzeczy dla jamnika

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *