Miska a może miseczka co wybrać? Nasz TOP 5

Blog

Miska a może miseczka co wybrać? Nasz TOP 5

Miska a może miseczka, co wybrać dla psa?

Miska a może miseczka, co wybrać dla psa?

 

Chyba każdy właściciel czworonoga zmaga lub zmagał się z tym problemem. Mianowicie jaką miskę wybrać dla swojego zwierzaka, tak aby wszyscy byli zadowoleni. Na rynku wybór jest duży, co jeszcze bardziej komplikuje wybór tej najlepszej. Zwierzak nie ułatwia zadania, dlatego tym bardziej trudno trafić w psie lub kocie gusta. Postanowiliśmy ułatwić zadanie właścicielom i przedstawić skromną listę produktów, dzięki którym zakup będzie przemyślany i udany.

1. Miseczka turystyczna? Praktyka = dobre rozwiązanie

Sprawdź Tutaj

Miseczka turystyczna z silikonu to niewątpliwie duże ułatwienie w podróży dla właścicieli i czworonogów. Wygodne składanie miseczki, gwarantuje to, że nie zajmuje ona dużo miejsca. Dodatkowo pies lub kot może napić się z niej wszędzie co jest bardzo wygodne. Jakość jest dobra i cena również nie powala wysokością. Myślę, że warto zakupić jak najbardziej, chociażby ze względu na komfort dla zwierzaka, jakim jest stały dostęp do wody podczas podróży.

2. Miseczka podwójna? Jak pies z kotem

 

Bardzo wygodną opcją na co dzień jest miseczka podwójna na jedzenie i picie w jednym. Dla właścicieli plusem będzie na pewno możliwość czyszczenia za jednym razem całej miseczki. Jedzenie i picie można podać pupilkowi jednocześnie. Miseczka taka posiada jedną wadę, gdy zwierzątko je bardzo szybko może wymieszać karmę z wodą, co może być nieestetyczne. Myślę, że produkt jak najbardziej godny polecenia, ale dla czworonogów spokojnych, które dobrze radzą sobie z jedzeniem pojemnika. Na pewno lepiej posłuży kotą, które zazwyczaj są spokojniejsze przy jedzeniu.

Sprawdź Tutaj 

3. Miska że stali nierdzewnej

To dobre i proste rozwiązanie dla Twojego czworonoga. Miseczka jest solidna i wytrzymała, sprawdza się o wiele lepiej niż produkty z plastikowego tworzywa. Wykonanie ze stali nierdzewnej gwarantuje, że miska nie pokryje się rdzą i będzie służyć bardzo długo, mimo ciągłego działania wilgoci. Warto pokusić się o zakup, który z pewnością posłuży na długie lata.

Sprawdź Tutaj

4.  Miseczka z gumką

Z pewnością najlepsze rozwiązanie dla właścicieli energicznych pupili. Wiele zwierzaków podczas zajadania ulubionej karmy przesuwa miskę po podłodze, przy czym hałasuje i gubi jedzenie. Miseczka z gumką świetnie sprawdzi się dla żywiołowego psiaka lub kota. Jest to z pewnością najprostsze i praktyczne rozwiązanie przy tego typu problemach przy jedzeniu.

Sprawdź Tutaj

5. A może miska na stojaku?

Miska na stojaku to rozwiązanie dla dużych psów.  Jest bardzo wygodne dzięki temu, że pupil nie musi pochylać się nad jedzeniem lub piciem. Dzięki funkcjonalności miseczki zawieszonej na wysokości, woda nie wylewa się z niej podczas picia i jedzenia. Może nie jest najtańsza, ale na pewno nie można zarzucić jej ciekawej i przydatnej formy. Dla mnie rozwiązanie idealne dla wysokiego czworonoga.

Sprawdź Tutaj

Co w końcu dla czworonogów?

Wybór należy do Ciebie. Mamy nadzieję, że nasz ranking ułatwił Ci wybór najlepiej dopasowanej miseczki dla Twojego pupila. Chociaż przedstawione pozycję to zaledwie czubek góry lodowej w ilości produktów na rynku, pokazaliśmy te najbardziej przydatne i ciekawe propozycje.

Pozostaje nam tylko życzyć udanych zakupów i zadowolenia dla zwierzaka.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *