TOP 10 interaktywnych zabawek dla psów do 200zł

Blog

TOP 10 interaktywnych zabawek dla psów do 200zł

Nadchodzi wiosna i każdy czuje znaczący przypływ energii po zimowej stagnacji. Nasi podopieczni także wykazują wzmożoną aktywność. Wymagają wtedy więcej uwagi, rozrywki i bliskości ze strony swoich opiekunów. W tym czasie każdy właściciel psa szuka kolejnych sposobów na uatrakcyjnienie wspólnie spędzonego czasu czy to w domu czy na spacerze. Mogą wtedy przyjść nam z pomocą zabawki interaktywne, których pomysłowość oraz mnogość na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Poniżej przedstawiamy kilka naszych propozycji interaktywnych zabawek dla psów, które mogą dostarczyć całych godzin atrakcyjnej, ale też intelektualnej rozrywki.

  1. Doggy village interaktywna kość-zabawka mt7100 Rolling Bone

Rolling Bone od firmy DOGGY VILLAGE to świetna interaktywna zabawka, która pobudza psie zmysły i kreatywność. Dzięki zaprogramowanym wzorcom ruchu będzie stanowiła atrakcyjnego kompana do harców przez nieoczekiwane ruchy i interesujące trasy. Przy braku jakiejkolwiek interakcji ze strony psa zabawka przechodzi w tryb uśpienia. Gdy jednak nasz podopieczny nabierze ochoty do dalszych psot i trąci Rolling Bone, spowoduje to jej wybudzenie się i ponowne ruszenie do ucieczki. Rolling Bone jest zbudowana z bezpiecznych i gumowych elementów, które w razie zużycia przez pogryzienie można łatwo umyć lub w razie konieczności wymienić.

  1. Trixie Dog Activity Flower Tower

Flower Tower z serii Dog Activity marki Trixie to ciekawa propozycja dla psa lubiącego wyzwania intelektualne. Z pewnością zapewni mu rozrywkę przez bardzo długi czas. Cała zabawa polega na przesuwaniu ruchomych elementów celem dostania się do ulubionych psich przysmaków. Stożki można wypełnić suchą karmą lub innymi smaczkami. Dzięki możliwości różnorakiego ułożenia poszczególnych komponentów, można stopniowo zwiększać poziom trudności w rozpracowaniu zabawki. Istotna dla opiekuna jest też łatwość do utrzymania zabawki w należytym poziomie higienicznym. Zestaw zawiera instrukcję z praktycznymi wskazówkami treningowymi oraz gumowy pierścień antypoślizgowy.

  1. TRIXIE Poker Box 2 zabawka dla psa

Kolejną propozycją zabawki interaktywnej dla psa od firmy Trixie jest Activity Poker Box 2. Całość składa się z czterech pudełeczek różnej wielkości. Podobnie jak w poprzedniej propozycji pies przy pomocy swojego węchu musi znaleźć pochowane wewnątrz smakołyki. Poprzez swoje zdolności intelektualne pies będzie zmuszony do znalezienia różnych sposobów otwarcia schowków i spałaszowania przysmaków. Tutaj jednak jest zdecydowanie mniej kombinacji rozstawienia skrytek, przez co pies może szybko nauczyć się na pamięć sposobów ich otwarcia. Zestaw zawiera oprócz maty antypoślizgowej także instrukcję ze wskazówkami szkoleniowymi.

  1. AFP Interaktywna zabawka dla psa Fetch’N

Na czwartym miejscu tego zestawienia należy umieścić propozycję jednej z nieśmiertelnych wyrzutni piłek – Fetch’N Treat. Każdy energetyczny wulkan entuzjazmu doceni tę zabawkę. Cała frajda sprowadza się to wyrzucania piłki tenisowej na sporą odległość przez urządzenie i w momencie przyniesienia jej przez czworonoga oraz umieszczeniu jej w otworze u góry, następuje automatyczne nagrodzenie przez wydanie psu smakołyku. Wewnątrz znajdują się oddzielne przegródki gdzie można schować przysmaczki.  Fetch’N Treat stanowi świetną propozycję dla urozmaicenia czasu i  dla przezwyciężenia poczucia samotności naszego podopiecznego podczas naszej nieobecności.

  1. Doggy Village Interaktywna, Ruchoma Kula Sterowana

Następna na liście jest interaktywna kula ze smakołykami INTERACTIVE ORB od firmy DOGGY VILLAGE. Mechanizm kuli pozwala jej jeździć po pomieszczeniu i wyrzucać ulubione smakołyki naszego pieska. Dzięki tej zabawce pies wyćwiczy sobie instynkt łowczy poprzez świetną zabawę. Dzięki możliwości zdalnego sterowania przy pomocy dołączonego pilota będzie w sposób nieprzewidywalny poruszać się po pomieszczeniu co bez wątpienia zaciekawi naszego pupila. Gdy tylko INTERACTIVE ORB wyczuje, że została potrącona przez psa, wybudzi się z trybu stand-by. Do środka mieści się sporo suchej karmy, więc dobra zabawa się tak szybko nie skończy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *