TOP5 najlepszych misek podróżnych dla psa

Blog

TOP5 najlepszych misek podróżnych dla psa

TOP5 najlepszych misek podróżnych dla psa

Kto z nas od dziecka nie marzył o tym, by posiadać w domu pupila? Psiaki bardzo szybko stają się przyjaciółmi na całe życie i wdzięcznie towarzyszą nam podczas każdej przygody. Niemniej jednak my, jako właściciele powinniśmy dołożyć wszelkich starań do tego, by nasi pupile miały zapewnione wszystko to, co rzeczywiście jest im potrzebne. Wówczas psiaki będą mogły się rozwijać i cieszyć życiem, a co więcej, my będziemy mogli cieszyć się razem z nimi. Z pewnością nie jednokrotnie decydujemy się na to, by zabrać ze sobą pupila na drobne wakacje lub, by towarzyszył on nam także podczas podróży służbowej. Okazuje się, że konieczna może okazać się miska podróżna dla psiaka, którą może on mieć zawsze przy sobie. Dlaczego warto taką miskę kupić i jak ją wybrać?

Dlaczego warto posiadać podróżną miskę dla psa?

Każdy z nas czasem potrzebuje gdzieś wyjechać prawda? Mogą być to krótkie wakacje, ale równie dobrze podróż służbowa czy podróż kamperem. Nie ukrywajmy, ale zwykle decydujemy się na takie podróże dla własnej przyjemności i co więcej, chętnie zabieramy w nie również naszych czworonożnych przyjaciół. Niemniej jednak każdy psiak w dalszym ciągu ma swoje potrzeby i co więcej, ich zaspokojenie staje się naszym obowiązkiem jako właścicieli. To my odpowiadamy za to, by w każdej podróży zagwarantować psiakom odpowiednie warunki i komfort. Mowa tu chociażby o tym, by naszemu czworonogowi nigdy nie zabrakło dostępu do wody czy też jedzenia.

Z pewnością nikt z nas nie zdecyduje się na to, by zabierać ze sobą ciężkie i ceramiczne psie miski. Choć z pewnością nasi pupile za nimi przepadają, to jednak są one zbyt ciężkie i nieporęczne, by można było zabrać je ze sobą w podróż. Wobec tego skutecznym rozwiązaniem okazują się miski podróżne. Bardzo często można je znaleźć np. w komplecie w podróżnymi poidełkami dla psów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, już nigdy więcej nie będziemy musieli martwić się tym, że nasz psiak nie będzie miał zapewnionego odpowiedniego dostępu do pożywienia. Nawet w trakcie najdłuższych podróży. Taka miska dla psa jest więc świetnym gadżetem, który jest nie tylko praktyczny, ale także znacznie może ułatwić nam życie.

TOP5 najlepszych, podróżnych misek dla psa

Miski podróżne dla psa obecne stanowią jedną z najszerszych kategorii produktowych jaka dostępna jest na rynku. Nic więc dziwnego, że właściciele bardzo często zastanawiają się, jaka miska będzie najlepszym wyborem dla naszego pupila. Okazuje się, że warto szczególną uwagę zwrócić na TOP5 modeli misek podróżnych dla psa. Należą do nich:

  1. Miska dla psa składana silikonowa- to wyjątkowo praktyczny gadżet zarówno dla pupila jak i dla jego właściciela. Taka miska w kilka sekund może zostać złożona i rozłożona, przez co nie zajmuje absolutnie wielem miejsca. Dodatkowo występuje ona w różnorodnych kolorach.
  2. Miska turystyczna silikonowa– to bardzo podobny gadżet do tego, który został omówiony powyżej. Niemniej jednak w tym przypadku otrzymujemy możliwość regulacji głębokości miski- w zależności od tego, czy chcemy zaserwować pupilowi wodę, czy może jego ulubione smakołyki.
  3. Miska dla psa z butelką– w tym przypadku mamy do czynienia z niezwykle poręcznym zestawem. Znajduje się w nim butelka oraz miska dopasowana do jej kształtu. Wobec tego możemy zabrać ze sobą nie tylko pokarm dla naszego pupila, ale także i wodę. By skorzystać z miski, wystarczy „odczepić” ją od butelki i napełnić smakołykami.
  4. Przenośny bidon z miską dla psa– to z kolei zestaw 2w1. Na dole butelki zlokalizowany jest pojemnik na wodę, zaś jej górną część stanowi niewielka miseczka dla pupila. Woda może być dozowana do tej miski bezpośrednio z pojemnika, zaś pokarm może być wsypywany do miski. Taki gadżet spodoba się również właścicielom, gdyż nie zajmuje on zbyt dużo miejsca. Z powodzeniem zmieścimy go nawet do niewielkiej torby.
  5. Miska składana turystyczna dla psa- to z kolei zestaw dwóch misek podróżnych- jedna na wodę jedna na pokarm, które zamocowane są w silikonowej macie. Można ją zwinąć i rozwinąć jedynie w kilka sekund i nie zajmuje ona zbyt wiele miejsca.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *