Top 5 mat do zabawy i do nauki czystości dla pupila

Blog

Top 5 mat do zabawy i do nauki czystości dla pupila

Top 5 mat do zabawy i do nauki czystości dla pupila

Top 5 mat do zabawy i do nauki czystości dla pupila

Posiadanie w domu czworonoga jest prawdziwym przywilejem i nie ukrywajmy również ogromną przyjemnością. Psy są nie bez powodu są nazywane najlepszymi przyjaciółmi człowieka. Pupile są niezwykle lojalnymi i wiernymi towarzyszami przygód, a co najważniejsze, idealnie sprawdzają się one w domu z małymi dziećmi. Psy mają niezwykle pozytywny wpływ na rozwój maluchów, a także uczą ich wielu wartości z ogromnym potencjałem na przyszłość. Niemniej jednak czworonożni pupile to przede wszystkim ogromny obowiązek, szczególnie w momencie, kiedy do naszego domu zawita szczeniak. Musi on bowiem już od najmłodszych lat być uczony czystości, a także musi mieć zaaranżowane odpowiednie miejsce na zabawę i spożytkowanie swojej energii. Wobec tego warto przyjrzeć się TOP3 matom do nauki czystości, a także TOP5 matom do zabawy dla pupila.

TOP5 mat do nauki czystości dla psa

Maty do nauki czystości dla psa to obowiązkowe wyposażenie w domu, w którym mieszka również nasz pupil. Musi on bowiem od szczenięcych lat uczyć się załatwiania swoich potrzeb w odpowiednim miejscu, a także utrzymywania za sobą czystości. Wybór maty musi być jednak przemyślany tak, by była ona wygodna nie tylko dla psiaka, ale także i niezwykle funkcjonalna i poręczna dla właścicieli. Tak więc jakie maty sprawdzą się najlepiej? Otóż:

  • Savic Toaleta z podkładką Puppy Trainer– jest to antypoślizgowa i wodoodporna kuweta dla szczeniaczka, która pomoże mu przyzwyczaić się do załatwiania swoich potrzeb w określonym i przygotowanym do tego miejscu. Jest ona wykonana z niezwykle chłonnego tworzywa sztucznego, co zapewnia dodatkową ochronę przed przemoczeniem i przeciekaniem.
  • Trixie podkład higieniczny dla szczeniąt– to kolejny niesamowity produkt, który pomoże nauczyć się szczeniaczkom podstawowych zasad higieny w domu. Jest to niezwykle chłonna mata do nauki czystości, z niezwykle miękką powłoką, którą szczeniaczek od razu pokocha.
  • Mata do nauki czystości ze sztuczną trawą– tego typu mata do nauki czystości z pewnością przypadnie do gustu każdemu szczeniakowi. Jest ona pokryta sztuczną trawą, a także jest niezwykle chłonna. Dzięki niej szczeniak w późniejszym czasie podświadomie będzie poszukiwał nawierzchni trawiastej do zaspokojenia swoich potrzeb.
  • Kuweta dla szczeniaka– jest to niezwykle chłonny produkt, wyposażony w specjalne ścianki, przypominający kuwetę, by szczeniak mógł czuć się komfortowo załatwiając swoje potrzeby.
  • Mata absorbująca training pads– to mata o niezwykłych zdolnościach do absorbowania wilgoci. Jest ona niezwykle wydajna i skutecznie zapobiegnie ewentualnemu przeciekaniu.

TOP5 mat do zabawy dla szczeniaka

Każdy szczeniak musi gdzieś spożytkować swoją energię. Wobec tego w domu musi znaleźć się także odpowiednia mata do zabawy, by psiak nigdy nie czuł się znudzony. Oto TOP5 najlepszych mat do zabawy dla czworonożnego przyjaciela:

  • Mata węchowa przysmaki– to jedna z najlepszych mat do zabawy dla psa. Da ona pupilowi nie tylko mnóstwo radości, ale pozwoli mu trenować zmysł węchu, a jednocześnie będzie miała na niego niezwykle uspokajający wpływ. Zabawka ta również pobudzi pupila do aktywnośći.
  • Mata węchowa dla psa 1kg Dog-Net– kolejny, świetny produkt do zabawy dla naszego pupila. We frędzlach maty można z łatwością schować ulubione przysmaki, dzięki czemu nasz pupil będzie musiał mocno się napracować, by uzyskać do nich dostęp. Z pewnością taka mata jest niezwykle wytrzymała i dostarczy czworonogowi wiele radości.
  • Mata edukacyjno- węchowa– produkt ten pomoże również pupilom rozwijać swój zmysł łowiecki. Sprytnie schowane w różnych miejscach maty smakołyki, będą niezwykle łakomym kąskiem dla każdego szczeniaczka.
  • Mata węchowa z szarpakiem– mata węchowa w towarzystwie szarpaka jest idealnym, psim zestawem. Kiedy pupil już zmęczy się poszukiwaniem smakołyków, będzie mógł spalić nadmiar energii bawiąc się szarpakiem.
  • Mata węchowa Pastelova– to mata z która nasz pupil nie będzie mógł się rozstać. Znajduje się w niej wiele skrytek na smakołyki, których poszukiwanie wypełni szczeniaczkowi cały dzień.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *