TOP 6 obroży dla psów

Blog

TOP 6 obroży dla psów

obroża dla psa

Obroże dla psów

Obroża dla psa to dodatek, który może pełnić wiele funkcji. Nie tylko zabezpiecza pupila przed ucieczką, pomaga przy zlokalizowaniu go, ułatwia ewentualny powrót do domu, ale może również nieść ze sobą działanie ochronne i prozdrowotne.

Obroża dla psa – jak dopasować?

By prawidłowo dopasować obroże dla czworonoga należy uwzględnić jego obwód szyi. W tym celu można wykorzystać miarę krawiecką lub sznurek, który później odmierza się przy pomocy np. linijki. Obroża nie może wpijać się w szyję psa, dlatego należy wybierać te niezbyt wąskie. Jej szerokość należy dobrać do wielkości pupila tak, by nie była ona dla niego zbyt ciężka i niekomfortowa.

TOP 6 obroży dla psów

1) Obroża z wodoodpornym lokalizatorem GPS i dostosowaną aplikacją mobilną – dzięki karcie SIM umożliwia ona ustawienie funkcji GEO-PŁOT, która ma za zadanie poinformować właściciela o opuszczeniu przez pupila bezpiecznego, przydomowego terenu. Ta obroża posiada mikrofon, dzięki któremu opiekun może uruchomić funkcję podsłuchu, a nawet mówić do czworonoga! Wysokie bezpieczeństwo zapewnia również możliwość śledzenia trasy, którą przebył pies. Stanowi ona świetną propozycję dla wszystkich właścicieli zwierzaków, które mają tendencję do uciekania.

2) Bayer Foresto Obroża dla psa – zapewnia wysoką ochronę zwierzaka przed inwazją wszołów, pierwotniaków, pcheł oraz nimf, larw i dorosłych osobników kleszczy. Przydaje się również wszystkim właścicielom psów, które cierpią na APZS – alergiczne pchle zapalenie skóry. Obroża jest skuteczna od 7 do 8 miesięcy, chroniąc czworonoga przed zachorowaniem na groźne dla jego życia i zdrowia choroby takie jak babeszjoza.

3) Personalizowana obroża z nadrukiem – propozycja dla wszystkich właścicieli, którzy chcą chronić uciekającego psa. Każdy opiekun może wybrać dowolny tekst, zawierający imię pupila, adres, numer telefonu lub informacje o jego stanie zdrowia. Jej dużym atut stanowi również możliwość czyszczenia jej w pralce.

4) Obroża LED dla psa – jest wykonana z wodoodpornego silikonu. Wewnątrz niego znajduje się LED, emitujący światło ciągłe przez 6 do 8 godzin. Obroża nie wymaga użycia baterii, ponieważ do kompletu dołączono ładowarkę USB. Idealna dla fanów wieczornych spacerów, którzy chcą mieć swojego pupila zawsze pod okiem.
5) Obroża HUNTER Aalborg – przeznaczona do uprawiania aktywności sportowej z psem. Charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością, odpornością na rozdarcia i szarpnięcia. Obroża jest wykonana z bydlęcej skóry, co sprawia, że z pewnością posłuży przez wiele lat.
6) Obroża ze złotym okuciem – z pewnością przypadnie do gustu wszystkim właścicielom, którym zależy gustownym dodatku dla swojego czworonoga. Atutem jest łatwość czyszczenia i możliwość dowolnego dopasowywania jej do szyi pupila.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *